streda 3. novembra 2010

Pôžička na rekonštrukciu bytu

Chcete si požičať vyššiu sumu peňazí? Idete rekonštruovať byt, alebo kúpeľňu, prerábate bytové jadro a chýbajú Vám peniaze. Požičky zaručené nehnuteľnosťou bez dokladovania účelu použitia. Peniaze môžete použiť na čokoľvek.


Potrebujete peniaze na rekonštrukciu bytu


Hypotekárna pôžička je pôžička zaručená nehnuteľnosťou s možnosťou použiť financie na čokoľvek aj na prerobenie bytu. Po vybavení pôžičky získate peniaze ihneď na bežný účet a záleží iba na Vás, čo s nimi urobíte, či zrekonštruujete byt, alebo zateplíte rodinný dom. Hypo pôžička má oproti iným krátkodobým pôžičkám nižší úrok, už od 4,9% a splácať ju môžete od 5 do 20 rokov. Výhodou požičky oproti hypotekárnemu úveru je, že nemusíte vybavovať takmer nič, stačí vyplniť online žiadosť a firma poskytujúca pôžičky, ostatné vybaví za Vás. Ak žiadate o hypotekárny úver, môže sa Vám hodiť hypotekárna kalkulačka, pomocou ktorej si vypočítate priebeh úveru s podrobným mesačným výpisom a vysvetlením priebehu úveru.

Ako získať pôžičku na rekonštrukciu


V prípade bezúčelovej pôžičky zaručenej nehnuteľnosťou je postup vybavenia nasledovný. Najskôr si vypíšete online žiadosť o pôžičku. Všetky náležitosti na katastri a všetky potrebné dokumenty pripraví špecialista za Vás. Nemusíte vybavovať znalecký posudok, ani čakať v rade na katastri. Pred vyplnením online formulára na získanie takejto pôžičky si overte výšku úroku, či je uvedená ročná úroková miera a poplatky, ktoré budete musieť zaplatiť za poskytnutie takéhoto úveru. Niektoré požičovne tieto poplatky úplne odpúšťajú, teda platíte iba mesačné splátky. Pri niektorých ich nájdete iba drobným písmom napísanie niekde pod splátkami.

1 komentár:

pozickauver_com povedal(a)...
Tento komentár bol odstránený správcom blogu.

Zverejnenie komentára